אתר שוק ההון החדש

מגוון אפשרויות חדשות

מסחר After Hours

בפאגי, הבנק הבינלאומי סוחרים גם כשכולם ישנים
חדש! מסחר After Hours באתר הבנק

מסחר בשעות הרגילות מאפשר לסוחרים להגיב במהירות לשינויים בשוק, אך ישנם מקרים מתפרסמות ידיעות היכולות להשפיע על מחיר המניה אחרי שעות המסחר (למשל פרסום דוחות כספיים) והחל מעתה כלל הלקוחות הרשאים לפעול בשוק המניות האמריקאי ופועלים באמצעות אתר האינטרנט, יוכלו לתת הוראות לאחר שעות המסחר הרשמיות למניות הנסחרות בבורסות ארה"ב.

שים לב! בשלבים אלו המסחר מאופיין בנזילות נמוכה יחסית, במרווחים גבוהים בין היצע וביקוש ובתנודתיות גבוהה במחיר המניה.
לכן חשוב להיות זהירים במיוחד בשלב מסחר זה.

הנפקות ציבוריות

שירות חדש באתר המאפשר השתתפות בהנפקות בשלב הציבורי בבורסה בתל אביב ישירות מאתר הבנק!
השירות יהיה פתוח ללקוחות המנויים לשירותי האינטרנט של הבנק הבינלאומי,
ומאפשר ההשתתפות בהנפקות תתאפשר במניות, יחידת ההשתתפות, כתבי אופציה, אג"ח להמרה ובאג"ח קונצרני.
 

האפשרות להשתתפות בהנפקות באתר הבנק הינה בנוסף לאפשרות הקיימת היום להשתתפות באמצעות הסניף.

סנטימנטים חדשותיים

פאגי, הבנק הבינלאומי מביא ללקוחותיו שירות חדש מבית TIPRANKS ! קבלת סנטימנטים חדשותיים והזדמנויות השקעה

המידע החדש מתווסף למידע תומך החלטה המוצג באתר הבנק (ובקרוב גם באפליקציה) וכולל כתבות חדשותיות על ניירות ערך הנסחרים בארה"ב ברשימות המובילות ומתבסס על מעקב אחר פרסומים מ- 50 אתרי אינטרנט פיננסיים מובילים בעולם. 

המידע המוצג מתקבל מחברת Tipranks על בסיס אלגוריתם שסורק בצורה ממחושבת את אתרי המידע ומתבסס על תיוג וזיהוי מילות מפתח בטקסט וכתבות שפורסמו בתקופת הזמן האחרונה באתרים אשר נבחרים על ידי החברה על פי קריטריונים של כמות ידיעות, ואיכותן. 

המידע כולל גם: 

  • גרפים המתארים את מגמת אתרי החדשות לגבי נייר הערך הנבחר (ידיעות חיוביות או שליליות) ואת מגמת אתרי החדשות ביחס לסקטור בו פועל נייר הערך.
  • גרפים המציגים את כמות הידיעות החדשותיות במכלול האתרים הנבחנים. 
  • מילות המפתח שהוזכרו מספר רב של פעמים בידיעות החדשותיות שבגינן ניתן המידע.
  • קישור לידיעות החדשותיות 


הנגשת הסנטימנט החדשותי בשוק ההון מהווה כלי תומך ללקוחות המתעניינים בהשקעות בניירות ערך.  
חדשות תקשורת מהוות כלי עזר חשוב למשקיע בקבלת החלטות, סנטימנט החדשות בשוק ההון היינו כלי תומך החלטה בקבלת החלטות השקעה. 

מסחר ב- PRE-MARKET

פאגי, הבנק הבינלאומי ממשיך להוביל באפשרויות המסחר במערכת הבנקאית!

בואו לסחור במסחר המקדים של ארה"ב ישירות דרך אתר הבנק!!

החל מעתה יתאפשר מתן הוראות PRE-MARKET (מסחר מקדים) למניות הנסחרות בבורסות ארה"ב לכלל הלקוחות הרשאים לפעול בשוק המניות האמריקאי ופועלים באמצעות אתר האינטרנט.

מרכז אסטרטגיות בנגזרים

מרכז אסטרטגיות בנגזרים- מאפשר ללקוחות הפועלים בנגזרי מעו"ף ודולר, לתכנן ולבצע אסטרטגיות באמצעות האשף בקלות וביעילות.

השימוש באשף האסטרטגיות חוויתי, מאפשר הצגת אפשרויות לאופציות שניתן לרכוש/למכור, בדיקת האסטרטגיות בשילוב נתונים עדכניים, הצגת רווחים והפסדים צפויים מהאסטרטגיה, הצגת דרישת בטחונות ועוד.

לחצו כאן, הזדהו ותגיעו ישירות למרכז אסטרטגיות בנגזרים באתר.

סימולציית מס לתיק ההשקעות

חדש באתר שוק ההון! סימולציית מס לתיק ההשקעות!

מהיום ניתן לבצע סימולציית מס לתיק ההשקעות שלכם בקלות ובפשטות תוך כדי אפשרויות סינון ובחירה לניירות ספציפיים ושערי מסחר עדכניים.

 

או לחצו כאן, הזדהו ותגיעו ישירות לדף סימולציית המס של התיק שלכם.

שוק ההון החדש באתר

מסך מידע ני"ע נועד לספק את כל המידע הקיים אודות ני"ע (מניות בישראל, בארה"ב ובאירופה, תעודות סל בישראל)  ו–ETF  בארה"ב ובאירופה,  אג"ח בישראל קונצרני  + ממשלתי , קרן נאמנות בישראל, מדדים בישראל ובעולם, נגזרים בישראל ואופציות על מניות בארה"ב + פונקציונאליות של מסחר.

אזור ה-  SNAPSHOT הוא היצג גרפי של נתונים אודות נייר או מדד. האזור מתמצת בצורה חכמה ואפקטיבית פרמטרים משמעותיים באופן שמאפשר למשתמש להסיק תובנות מהירות ובעלות ערך.

אזור הנתונים מרכז עבור המשתמש את נתוני המפתח אודות המניה או המדד. האזור משלב בין מידע מהמסחר היומי, מידע כללי ומידע על יחסים ומכפילים פיננסים.

גרף ני"ע/מדד בזמן אמת מקצועי וחדשני. לצד מידע תוך יומי, הגרף מספק גם מבט מעמיק לתוך היסטורית המחירים ומידע על הנתונים המשמעותיים בטווח של עד 5 שנים אחורה. כמו כן הגרף מספק מידע אודות האירועים שהתרחשו בנייר בשנה האחרונה. באפשרות המשתמש לשנות בקלות את מסגרות הזמן, לכתוב הערות על הגרף ולהדפיס או להוריד את תמונת הגרף למחשב.

גרף ניתוח טכני בזמן אמת, חדש ומתקדם מאפשר למשתמש לזהות תבניות התנהגות ודפוסים בני"ע או במדד ע"י בחירת סוג גרף, שימוש במבחר רב של אינדיקטורים טכניים, בחירה ברזולוציות זמן שונות ושימוש בכלי ציור שונים כגון: פיבונאצ'י. באמצעות הכלי ניתן לנתח כל סוג של ני"ע, לרבות אופציות מעו"ף.


אזור בעלי עניין מספק למשתמש ערך מוסף על ידי כך שהוא מרכז את המידע החשוב אודות בעלי עניין בני"ע. האזור מציג את התפלגות האחזקות בני"ע ואת התנועות שבצעו בעלי העניין בני"ע, לרבות: תאריך, סוג הפעולה, כמות ושער.

גרף דו"חות כספיים מתמצת את הנתונים העיקריים מתוך הדו"חות הכספיים של החברה בחיתוך לפי: תצוגה רבעונית, שנתית ורבעונית + שנתית.

סורק ניירות ערך מציג רשימה של ניירות ערך על פי סוג (מניה, קרן, אג"ח וכו'), ומאפשר לצמצם את הרשימה לפי תתי נושאים. 
הסורק מאפשר איתור קבוצה או נייר ערך המתאים לצרכי ההשקעה של המשתמש, זאת על פי פרמטרים וחיתוכים היוצרים סינון חכם של הרשימה ע"פ בחירתו של המשתמש

תיק ני"ע למעקב

שוק ההון החדש באפליקציה

פאגי, הבנק הבינלאומי משקיע בכם עם מסכים חדשים באזור שוק ההון באפליקציית הבנק וכלים ייחודיים להשקעה חכמה בשוק ההון. 

במסגרת השיפורים והחידושים שמבצע הבנק בתחום שוק ההון בוצע שדרוג משמעותי באזור שוק ההון באפליקציית הבנק, לרבות אפשרויות מתקדמות למסחר, תצוגה דינמית למסחר ולמידע, כלים תומכי החלטה והרחבת השירותים והיכולות הניתנים ללקוחות הפועלים בערוצים הישירים. 

כמו כן, נוספו אפשרויות פונקציונאליות חדשות המסייעות בתצוגה חדשנית וברורה של מידע אודות שוק ההון ומידע אישי.