פאגי פלוס

פאגי פלוס

פאגי פלוס הוא הרבה יותר מכרטיס אשראי באמצעות שורה של הטבות בלעדיות, הוא מציע דרך נוחה, מתקדמת ומשתלמת לביצוע קניות ועסקאות. 

כחלק ממדיניותו של פאגי, הבנק הבינלאומי, להציע מסלולים והטבות מתוך היכרות עם אורח החיים של הלקוח החרדי,  ההטבות המוענקות למחזיקי פאג"י פלוס מותאמות להרגלי הצריכה של הצרכן החרדי ומגלמות ערך ממשי רב ויכולות לחסוך סכום ניכר מידי חודש.

הנחות במעמד החיוב

הנחות במעמד החיוב היא אחת הדרכים של פאגי פלוס להעניק לך יותר - יותר נוחות, יותר הנחות ויותר כסף חזרה. הטבות אלה נבחרו בקפידה ונמצאו כבעלות ערך מרבי, על מנת לחסוך  סכומים ניכרים. הן ניתנות ללא התחייבות או ללא סכום רכישה מינימלי - אלא משום שאתה חבר  במועדון פאג"י פלוס.

ההטבות תקפות במאות בתי עסק ברחבי הארץ במגוון רחב המקיף את כל תחומי הצריכה של הלקוח החרדי.
חשוב לדעת כי ההנחה הקבועה במעמד החיוב מתווספת לכל הנחה שמציעה החנות במהלך השנה או בסוף עונה, ומאפשרת ליהנות מכפל מבצעים.

לפרטים נוספים לחץ כאן

הנפקת כרטיס אשראי הינה בכפוף לשיקול דעת והתנאים הנהוגים בבנק שעשויים להשתנות מעת לעת. ההטבות הניתנות על ידי חברת האשראי הינן באחריותה הבלעדית.אין לראות בפרסום זה משום הסכמה או התחייבות למתן השירות בכלל ולמתן אשראי כלשהו בפרט. אשראי וכרטיסי אשראי יוענקו בכפוף לשיקול דעת הבנק ולהמצאת ביטחונות לשביעות רצונו. התנאים המלאים והמחייבים של כל שירות/מוצר הינם כמפורט במסמכי הבנק ביחס לאותו שירות/מוצר וכפופים להסדרים הנהוגים בבנק. הבנק רשאי לשנות את תנאי השירות/ המוצר או להפסיק את להציעם בכל עת. פריים הינה "הריבית הבסיסית" הנקבעת ע"י הבנק והמשתנה מעת לעת.אי עמידה בפרעון ההלוואה והאשראי האחר עלולה לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.